VoIP telefonie

Využíváte stále pevnou linku? Proč platit zbytečně vysoké částky za hovory a měsíční poplatky, využijte levného volání přes internet (VoIP), za vteřinovou tarifikaci a bez měsíčního paušálu.

IP telefonie je již dnes zcela běžná, pro uživatele nerozpoznatelná od klasické pevné linky (pokud máte již vlastní telefonní přístroj, můžete jej i nadále využívat. V případě že klasický telefon nemáte, případně chcete nový, je na trhu velká nabídka IP telefonů, s jejichž výběrem Vám s radostí pomůžeme). 

VoIP (Voice over Internet Protocol – volání přes internetový protokol) lze využívat jak k celostátním a mobilním hovorům tak i volání do zahraničí, vše za nesrovnatelně nižší částky oproti klasické pevné lince.

Ceník volání pomoví VoIP

Proč si pořídit VoIP telefonii?

  • IP telefonie se chová stejně jako běžná telefonní linka
  • bez měsíčních poplatků za pevnou linku
  • nesrovnatelně levnější volání do všech sítí
  • on-line výpis hovorů a vyúčtování zdarma
  • bez podpisu jakékoliv smlouvy, pro využívání IP telefonování se nemusíte nikomu upisovat
  • využívá stávající, případně nově zřizované internetové připojení
  • bonusy při velkém objemu hovorů (vrácení části uhrazených financí zpět v podobě kreditu na volání)
  • kdykoliv můžete službu přestat využívat, bez ukončovacích poplatků, voláte jen do výše nabitého kreditu (platba za volání probíhá pomocí dobíjení kreditu kupony stejně jako některé služby mobilních operátorů)
  • v případě využití SW klienta jsou pořizovací náklady téměř nulové (k volání stačí mít nainstalován software, sluchátka a mikrofon)

Zařízení potřebné pro provoz IP telefonování se stávajícím telefonním přístrojem

Cisco SPA112 - 2 port Phone Adapter

Cena včetně DPH: 1.800,- CZK

+ poplatek za konfiguraci 300,- CZK včetně DPH


ilustrační foto

Cisco SPA112 umožňuje vysoce kvalitní VoIP služby s komplexní sadou funkcí pomocí širokopásmového připojení k internetu. Snadná instalace a použití, to funguje přes IP síť pro připojení analogových telefonů a faxů pro poskytovatele služeb VoIP a poskytuje podporu pro další LAN připojení. Cisco SPA112 je analogový telefonní adaptér (ATA) s 2 FXS a 1 10/100 WAN portem. LED kontrolky indikují stav jednotlivých volání a reagují na akce uživatele.

 

Pokud nemáte dosud telefonní přístroj případně chcete nový

Cisco SPA301-G2

Cena včetně DPH: 1.342,- CZK

+ poplatek za konfiguraci 300,- CZK včetně DPH


ilustrační foto

Drátový VoIP telefon s podporou jedné hlasové linky, základní model business třídy, bez displeje, mnoho funkcí: snadné přesměrování hovorů, konference, až 256-bitové šifrování a mnohé další, jeden 10/100BASE-T RJ45 port, napájení externím adaptérem.

 

 

Siemens DECT Gigaset C470 IP Black

Cena včetně DPH: 1.843,- CZK

+ poplatek za konfiguraci 300,- CZK včetně DPH

ilustrační foto

Gigaset Siemens C470 IP přináší výhody levného internetového volání. Gigaset Siemens C470 IP obsahuje funkci duálního režimu, jež Vám stisknutím tlačítka dovolí jednoduše přepínat mezi internetem a pevnou linkou. Až 2 VoIP hovory a 1 volání přes pevnou linku. Gigaset Siemens C470 IP Vám umožní největší flexibilitu tím, že můžete volat přes internet bez PC a přímo ze sluchátka přistupovat až na 6 SIP účtů odlišných VoIP poskytovatelů. Je to také rozšiřitelný telefonní systém, který podpoří až 6 sluchátek, a tak Vám nabízí svobodu až 3 paralelních hovorů. Pokud čekáte na důležitou e-mailovou zprávu, nabízí Vám Gigaset C470 IP dokonce funkci oznamování e-mailů, která Vám ohlásí všechny nové zprávy na sluchátku – včetně data, času a předmětu zprávy.