Detail internet

Detailní info Metropolitní sítě Nova-net

  • Skloubením použité značkové technologie, profesionálního software a vysoké odbornosti technického týmu jsme dosáhli velmi vysoké spolehlivosti a kvality služeb.
  • Pro zajištění nabízených rychlostí připojení disponujeme konektivitou v řádu stovek Megabitů pro pokrytí veškerých nároků uživatelů.
  • Klienti jsou připojeni jednotkami se systémem AirMax – TDMA díky kterému je zaručen kvalitní a rychlý přenost dat 24 hodin denně. Internetové připojení je vždy rychlé a spolehlivé, při jakémkoliv vytížení od ostatních uživatelů sítě.
  • Díky použitým koncovým jednotkám které pracují v pásmu 5GHz je zajištěna vždy rychlá a kvalitní služba.
  • Páteřní síť je postavena na značkových prvcích pracujících v 10GHz pásmu, které se vyznačují vysokými rychlostmi, nízkými latencemi a velmi vysokou spolehlivostí.
  • Prohlížení webu, rozesílání e-mailů, sledování on-line HD videí, komunikace na sociálních sítích, internetové hovory, hraní online her či sdílení fotografií, Internet od nás je dostatečně rychlý a spolehlivý pro jakoukoliv činnost.

 

Co je AirMax – TDMA?

Systém AirMax - TDMA funguje tak, že přiděluje takzvané time sloty - časové úseky pro přístup k datům pro všechny klienty připojené k danému AP s povoleným AirMaxem. Systém AirMax - TDMA oproti systému Wi-Fi, které posílá data zcela nahodile a někdy i několikrát, tedy zajistí aby bezdrátové připojení uživatelů probíhalo stejně jak při nízkém tak i při vysokém zatížení bezdrátové sítě.